skip to Main Content
Vernisáž k výstavě KAŽDÝ MŮŽE BÝT UMĚLCEM

Vernisáž k výstavě KAŽDÝ MŮŽE BÝT UMĚLCEM

Ve čtvrtek 22. 9. proběhla v Museu Kampa vernisáž k výstavě KAŽDÝ MŮŽE BÝT UMĚLCEM. Děkujeme všem hostům, kteří dorazili. Díky velkému zájmu z řad samotných účastníků jsme tak mohli předat na vernisáži diplomy i ceny většině vítězných autorů a těm, kteří dorazit nemohli, ceny předáme individuálně. Vernisáž moderoval Jan Antonín Duchoslav, úvodní slovo pronesla ředitelka Domova Sulická Lenka Kohoutová. Hosty vernisáže pozdravila také za Ministerstva kultury paní Ivana Matějková, vrchní ministerský rada, starosta Prahy 1 Petr Hejma a Jiří Pospíšil za Museum Kampa. Ještě jednou děkujeme všem autorům, kteří nám poslali své obrazy, děkujeme také všem členům odborné poroty.

Letošní druhý ročník soutěže KAŽDÝ MŮŽE BÝT UMĚLCEM se mohl konat již v celorepublikovém měřítku díky našim partnerům a sponzorům:
Soutěž Každý může být umělcem se koná pod záštitou Ministerstva kultury ČR a Nadace Jana a Medy Mládkových – Musea Kampa, za podpory městských částí Praha 1 a Praha 2.  Partneři soutěže jsou nadace Konto Bariéry, aukční portál Livebid.cz, advokátní kancelář ARROWSStanislav Mádl vinařstvíKreativní ateliér Frank, ceny pro vítězné autory věnuje TZMO Czech Republic s.r.o. a SENI. Ovoce na vernisáž věnovala společnost Anecoop Praha.

 

Výstava všech přihlášených obrazů se uskuteční od 20. září v Konírně Musea Kampa až do 10. října, kdy v 18 hodin proběhne charitativní online aukce obrazů na portále Livebid.cz.

 

Back To Top