skip to Main Content
Pravidla pro účast na VÍTÁNÍ LÉTA 2021

Pravidla pro účast na VÍTÁNÍ LÉTA 2021

VÍTÁNÍ LÉTA 2021
Oslavte s námi návrat k běžnému životu!

Sobota 26. 6. od 13.00 – 18.00 hod.

Prosíme návštěvníky, aby k dopravě využili MHD – Domov Sulická se nachází cca 5 minut od autobusové zastávky Sulická. Děkujeme za pochopení:)

 

Jak to bude probíhat u vstupu do areálu Domova Sulická?

 

  • Areál Domova Sulická bude otevřen 60 minut před začátkem programu, počítejte, že odbavení bude trvat déle a přijďte prosím s dostatečným předstihem.
  • Po celou dobu pobytu všichni přítomní musí mít nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95). Pokud si jej zapomenete doma, můžete si jej u nás zakoupit.
  • Před vstupem do areálu Domova Sulická vám bude změřena teplota a prokážete se, že splňujete podmínky pro vstup. V případě potřeby můžete na místě podstoupit ZDARMA antigenní test (výsledek je do 15ti minut). 
  • Po celou dobu prosím dodržujte rozestupy, u stolu během občerstvení a na lavicích v hledišti mohou vedle sebe sedět pouze členové jedné domácnosti, jinak musí zůstat mezi diváky aspoň jedno sedadlo volné. V hledišti bude možné možné konzumovat jídlo i nápoje.
  • Ve venkovním prostoru mohou diváci i stát, musí však dodržet rozestupy min 2 m, pokud se nejedná o osoby z jedné domácnosti.

 

Za jakých podmínek se mohu VÍTÁNÍ LÉTA 2021 zúčastnit a jak prokážu při příchodu, že podmínky splňuji?

Abychom vás mohli vpustit do areálu Domova Sulická, musíte splnit jednu z následujících podmínek (kromě dětí mladších 6ti let):

  • Nejdéle před 7 dny jste absolvovali RT-PCR test s negativní výsledkem– prokážete se vytištěným potvrzením nebo SMS zprávou na displeji vašeho telefonu.
  • Nejdéle před 72 hodinami jste absolvovali POC antigenní test na odběrném místě s negativním výsledkem– prokážete se vytištěným potvrzením nebo SMS zprávou na displeji vašeho telefonu. (Lze prokázat potvrzením zaměstnavatele o provedení samotestu či čestným prohlášením).
  • Byla Vám aplikována alespoň první dávka očkování proti covidu-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní, v případě aplikace jednodávkové vakcíny musí od této uběhnout nejméně 14 dní – prokážete se certifikátem Ministerstva zdravotnictví ČR ve vytištěné formě nebo na displeji vašeho telefonu,
  • Prodělali jste onemocnění COVID-19, nejste v izolaci a od prvního pozitivního testu (antigenního či PCR) neuplynulo více než 180 dní– prokážete se výsledkem prvního pozitivního testu z laboratoře s datem jeho provedení buď písemným potvrzením nebo v SMS zprávě na displeji vašeho telefonu.

 

Co když se pravidla účast na akcích změní?

I to se může stát – proto před návštěvou VÍTÁNÍ LÉTA 2021 prosím sledujte tuto stránku, kde budou uveřejněny vždy aktuálně platné informace.

 

 

Divadelní, filmové i hudební festivaly se mohou konat.

Kapacita venkovního areálu Domova Sulická je max 750 osob.

 

zdroj: https://covid.gov.cz/situace/kultura/festivaly

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno 23. 6. 2021

Back To Top