skip to Main Content
Ochranná opatření na Sulické

Ochranná opatření na Sulické

V reakci na nová vládní opatření a na narůstající čísla nakažených Covid-19, jsme se i my rozhodli zpřísnit ochranná opatření na půdě Domova Sulická. Od pátku 9.10. jsou až do odvolání zrušeny všechny návštěvy, zároveň rušíme výlety našich klientů a většina plánovaných aktivit se přesouvá do domácností a do menších skupin.

V současné době evidujeme tři zaměstnance s pozitivitou Covid-19  a dvě domácnosti jsou proto v karanténě. Na těchto domácnostech nosí zaměstnanci respirátory FFP2, ochranu očí a při práci s klienty používají empíry nebo ochranné obleky. Obyvatelé ani zaměstnanci se dále nepotkávají s nikým jiným z organizace. Organizace zajistila už od 5.10. respirátory FFP2 všem zaměstnancům. V organizaci platí zvýšená hygienická opatření již od jara, tedy v nich pokračujeme. Ti obyvatelé domova, kteří zvládají nosit roušky, je mají k dispozici. Jsme v kontaktu s lékaři hygieniky, stejně tak se zástupci HMP.

Zdraví obyvatel a zaměstnanců Domova Sulická je pro nás na prvním místě, věřte, že děláme pro jejich ochranu maximum možného.

Přesto, že se naše brány uzavírají, budeme dělat všechno proto, abychom spolu zůstali v kontaktu. Informace z Domova budeme podávat pravidelně a s rodinami se budeme spojovat online nebo telefonicky. Držte nám palce, věříme, že společně toto složité období zvládneme.

Back To Top