skip to Main Content
Nabídka vzdělávacích kurzů 2023 pro veřejnost

Nabídka vzdělávacích kurzů 2023 pro veřejnost

Pro letošní rok už máme vypsané termíny vzdělávacích kurzů, všechny kurzy jsou akreditované a vhodné pro poskytovatele sociálních služeb, studenty speciální pedagogiky i sociální práce, sociálních oborů VOŠ i středních škol a také všechny, koho zajímá problematika mentálního postižení. Speciální kurzy jsou určeny také pro ředitele a vedoucí pracovníky, management sociálních služeb.

Řešíte kvalifikaci pracovníků v přímé péči? Zajímáte se o koncept multismyslové místnosti Snoezelen? Řešíte otázky duchovních potřeb vašich klientů? Podívejte se na naše webové stránky na nabídku našich kurzů. Kurzy připravíme také na klíč přímo ve vaší organizaci.

Letošní novinkou je jednodenní zážitkový workshop, který účastníky uvede do problematiky zdravotních hendikepů, nejen teoreticky, ale i prakticky. Budete si moct vyzkoušet simulátory různých druhů zdravotního postižení včetně simulátoru stáří, tzv. gerontooblek, získáte dovednost při manipulaci s mechanickým vozíkem. Kurz Nesuď nikoho, pokud nejdeš v jeho botách aneb jeden den ze života člověka se zdravotním postižením se koná již 14. dubna 2023 v Domově Sulická. Kurz připravíme na klíč podle vašich potřeb i ve vaší organizaci.

Naši lektoři jsou zkušení profesionálové s dlouholetou praxí.

 

Back To Top