skip to Main Content
Covid-19 na Sulické

Covid-19 na Sulické

Musím oznámit, že se k nám do Domova dostala nákaza covid-19. V současné době je pozitivních pět zaměstnanců a deset našich klientů. Důležité je, že se všichni nemocní cítí dobře. Mají buď mírný průběh nebo jsou zcela bez příznaků.

Chci poděkovat lékařům, hygienikům a stejně tak i zřizovateli, všichni se nás starají a pomáhají. Největší díky však patří našim zaměstnancům, kteří celou situaci zvládají velmi profesionálně.

Jsme v kontaktu s opatrovníky a rodinami i těm děkujeme za podporu a za svěřenou důvěru.

Vůbec netušíme, jakým způsobem se k nám nemoc dostala. Přísná hygienická opatření držíme nepřetržitě už od jara. Nosíme respirátory FFP2. Klienti, kteří to zvládnou, nosí roušky. Od nahlášení prvního pozitivního zaměstnance vozíme do práce a z práce vlastními auty. V současné době jsme v kontaktu s ošetřujícím lékařem Domova Sulická i příslušnou hygienickou stanicí, která kvituje naše opatření a bere je za správná.

Víme, že je to nesmírně složité, ale věřím, že to zvládneme. Chci také tímto apelovat na všechny, aby dodržovali nařízení epidemiologů a chránili sebe i své okolí. Je vidět, že virus si umí cestu najít i přes velmi přísná hygienická opatření. Děkuji všem za podporu!

Lenka Kohoutová

Back To Top