skip to Main Content
Rozsvěcení vánočního stromu

Rozsvěcení vánočního stromu

Vánoce tradičně zahájeny Rozsvěcením vánočního stromu!
Ve čtvrtek 1. prosince odpoledne to u nás žilo, zněly koledy, vůně cukroví, klobásy i popcornu! Na zahřátí nealkoholický vánoční punč, zelňačka a na radost stánky s výrobky našich klientů.
Zahájení i rozsvěcení se zhostila paní ředitelka Lenka Kohoutová a dál už jedno hudební vystoupení střídalo další. Zahrát a zazpívat nám přišel náš kamarád David, Veronika Wildová, Monika Sommerová a Dětský sbor z Berouna. Nechyběli naši Ajeťáci a jako tradičně celou akci zakončili lidé se sboru Asi Hlasy a Taky Hlasy!
Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit a užít si vánoční atmosféru – pan Marek Benda, pan Ondřej Kubín, starosta MČ Praha 4, ale také rodiny a opatrovníci našich klientů i jejich kamarádi – např. z DZR Terezín, z Duhy…
Celá akce by se neuskutečnila bez obrovského úsilí týmu dílen pod vedením Gábiny! Díky pánům z technického, že jsme měli kde sedět a bylo teplo, vedoucím Drahošovi a Nikole, kteří měli na starost gril, dobrovolníkovi Martinovi, který skvěle zvládl premiéru s popcornem, a Honzovi, vedoucímu z CHB Lahovic, který se postaral o ozvučení. Děkujeme také našim dobrovolnicím!
A nebyly by to správné Vánoce, kdybychom se také na chvíli nezastavili a nerozjímali o jejich poselství. Dopoledne všechny domácnosti v Domově Sulická i na Muragašově navštívil otec Kryštof v doprovodu naší kolegyně Jany…

 

 

Back To Top