Hledáme pracovníka na pozici: vrchní sestra

Jsme Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická, Praha 4, poskytovatel celoroční pobytové služby pro osoby s mentálním a kombinovaným postižením. Naše vize spočívá v individuálně pojaté službě založené na přístupu, který je zaměřen na člověka. Naším cílem je hledat způsoby, jak našim klientům umožnit žít život, který bude zdůrazňovat jejich přednosti a který bude vést k jejich maximálnímu začlenění do společnosti.

Hledáme vrchní sestru

Vaším úkolem bude

  • vedení týmu zdravotních sester (nepřetržitý provoz)
  • plánování ošetřovatelské péče, vedení ošetřovatelské dokumentace, vykazování výkonů ZP
  • komunikace s lékaři
  • plánování vyšetření klientů dle ordinace lékaře
  • objednávání léků a zdravotního materiálu
  • pomoc při zajišťování kompenzačních pomůcek klientům

Požadujeme

  • SZS, VZS, nebo VŠ vzdělání všeobecné zdravotní sestry dle zák. č. 96/2004 sb.
  • výhodou praxe 3 roky na pozici vrchní sestry nebo staniční sestry, není podmínkou
  • bezúhonnost a zdravotní způsobilost
    výborné komunikační dovednosti, schopnost jednat s různými typy klientů, psychická odolnost
    schopnost samostatného rozhodování, spolehlivost a loajalita
  • velmi dobré organizační schopnosti
    výhodou je zkušenost s prací v programu Cygnus 2, uživatelská znalost MS Office
  • zkušenosti s vedením týmu
  • výhodou znalost úhradové vyhlášky
  • přístup zaměřený na člověka

Nabízíme

  • výborné finanční ohodnocení, osobní příplatek po zkušební době, čtvrtletní odměny
  • vzdělávání v oboru, možnost odborného růstu
    pracovní doba, ranní směna (40 h / týden)
  • prostor pro kreativitu a seberealizaci
  • závodní stravování
  • 2 masáže v pracovní době zdarma
  • Fokus pasy v hodnotě 1000,-Kč / čtvrtletně
  • přátelský kolektiv

Možnost nástupu ihned.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete dané podmínky, zašlete nám Váš strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu na email: klimasova@dozp-sulicka.cz

Back To Top