Hledáme pracovníka na pozici: vedoucí chráněného bydlení

Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická, Praha 4, poskytuje pobytovou sociální službu lidem s mentálním postižením bez omezení věku. Hledá kandidáta/ku na pozici:

Vedoucí chráněného bydlení

Vaším úkolem bude:

  • realizace a vedení služby chráněného bydlení pro dospělé osoby s mentálním postižením
  • vedení asistentů v jednosměnném provozu
  • podílet se na naplňování naší vize a realizaci jednotného přístupu k uživatelům služby
  • vedení a účast na poradách, spolupráce na vedení Domova z pozice vedoucího služby
  • spolupracovat s dalšími kolegy/odborníky (zdravotníci, sociální pracovníci, speciální pedagogové apod.)
  • základní technické zajištění chodu služby a administrativa spojená s vedením týmu i vedením služby
  • aktivní přístup k plnění úkolů

Požadujeme:

  • ukončené VOŠ nebo VŠ vzdělání v sociální oblasti výhodou
  • zkušenost s vedením lidí a danou cílovou skupinou
  • uživatelská znalost práce na PC (Internet, Word, Excel, Outlook)
  • zodpovědný přístup k práci, schopnost jednat s různými typy lidí, empatie, psychická odolnost
  • spolehlivost, důslednost, samostatnost, týmová práce; bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • schopnost řešit nenadálé situace, flexibilitu
  • chuť se dále rozvíjet a vzdělávat

Nabízíme:

  • osobní ohodnocení a pravidelné čtvrtletní odměny po uplynutí zkušební doby
  • příplatek za vedení
  • po roce smlouvu na dobu neurčitou
  • možnost skloubení práce a studia
  • prostor pro kreativitu a seberealizaci
  • vzdělávání v oboru, možnost odborného růstu, supervize, intervize, metodická podpora
  • 5 týdnů dovolené
  • stravování za dotovanou cenu, dvě masáže měsíčně zdarma, Fokus Pass
  • pestrou práci v terénu
  • pracovní dobu od pondělí do pátku (40h/týdně), denní směny
  • nástup dle domluvy

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete dané podmínky, zašlete nám Váš strukturovaný životopis a motivační dopis elektronickou poštou na personální oddělení e-mail: klimasova@dozp-sulicka.cz

Back To Top