Hledáme pracovníka na pozici Sociální pracovník – koordinátor zaměstnávání

Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická, Praha 4, poskytovatel celoroční pobytové služby DOZP a chráněného bydlení pro osoby s mentálním a kombinovaným postižením, hledá do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici:

Sociální pracovník – koordinátor zaměstnávání

„Poslání Domova je poskytovat profesionální sociální služby vycházející z individuálních potřeb lidí se zdravotním postižením, vedoucí k podpoře jejich sociálních vazeb a dovedností.“

Náplň práce

  • Podpora osob s mentálním postižením při hledání a udržení pracovního místa (tvorba CV, příprava na pracovní pohovor, vyhledávání pracovních nabídek, domluvení pracovního pohovoru aj.)
  • Komunikace a spolupráce se zaměstnavateli, školami a organizacemi, které se zaměřují na zaměstnávání osob s mentálním postižením (včetně chráněného trhu práce)
  • Spolupráce a komunikace s vedoucími domácností, kde lidé s mentálním postižením žijí, i s jejich opatrovníky
  • Vedení a odpovědnost za zpracovanou dokumentaci k zaměstnávání osob s postižením žijících v Domově Sulická
  • Komunikace s klienty a jejich opatrovníky, spolupráce při přijímání zájemců do sociální služby, poskytování základního poradenství, administrativa (vedení dokumentace uživatelů apod.)

Požadujeme

  • VOŠ, VŠ v sociální oblasti
  • Zkušenost se zaměstnáváním lidí s mentálním postižením výhodou
  • Znalost standardů kvality sociální služeb
  • Schopnost efektivně pracovat v týmu i samostatně
  • Schopnost a ochota pracovat jak v kanceláři, tak v terénu
  • Výborná znalost práce na PC (MS Office, email, internet)
  • Kreativita a vlastní invence výhodou

Nabízíme

  • Podílení se na rozvoji sociální služby, která nastavuje nové principy služeb v oblasti podpory uživatelů
  • Osobní ohodnocení a pravidelné odměny po uplynutí zkušební doby
  • Možnost seberealizace
  • Další vzdělávání a supervizi
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecké výhody: stravování v zařízení za dotovanou cenu, masáže a další
  • Pracovní doba od pondělí do pátku, denní směny

Svůj strukturovaný životopis a motivační dopis posílejte na email:

klimasova@domov-sulicka.cz

Těšíme se na možnou spolupráci.

Back To Top