Hledáme pracovníka na pozici: Metodik kvality sociální služby

Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická, Praha 4, poskytovatel celoroční pobytové služby DOZP a chráněného bydlení pro osoby s mentálním a kombinovaným postižením, hledá do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici:

Metodik kvality sociální služby

Náplň práce:

  • vede a zodpovídá za zpracovanou dokumentaci ke standardům kvality sociálních služeb, naplňování a dodržování přijatých pravidel zaměstnanci Domova
  • významnou měrou se podílí na realizaci krátkodobých a dlouhodobých cílů organizace, které se řídí principem normality
  • poskytuje metodickou podporu při sestavování individuálních plánů uživatelů, vytváří metodické postupy a metodicky vede zaměstnance Domova
  • zodpovídá za realizaci hodnocení sociální služby
  • spolupracuje s externími odborníky a spoluvytváří vzdělávací plán organizace, jedná s lektory a supervizory, speciálními pedagogy, domlouvá obsahy vzdělávacích aktivit
  • spolupodílí se na interním vzdělávání

Požadujeme:

  • VOŠ, VŠ v sociální oblasti
  • nutná zkušenost s prací v sociálních službách (komunitních i pobytových) s cílovou skupinou lidí s mentálním postižením
  • znalost standardů kvality sociální služeb
  • schopnost být vzorem a zároveň i jedním z hlavních „tahounů“ změny v organizaci, která namísto péče zdůrazňuje podporu
  • schopnost efektivně pracovat v týmu i samostatně
  • výborná znalost práce na PC (MS Office, email, internet)
  • kreativita a vlastní invence výhodou

Nabízíme:

  • podílení se na rozvoji sociální služby, která nastavuje nové principy služeb v oblasti podpory uživatelů
  • osobní ohodnocení a pravidelné odměny po uplynutí zkušební doby
  • možnost seberealizace
  • možnost využívat vzdělávání a supervizi
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké výhody: stravování v zařízení za dotovanou cenu, masáže, Fokus Pass v hodnotě 1000 Kč/ čtvrtletně, možnost vzdělávání a supervizí, příspěvek na penzijní připojištění

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete dané podmínky, zašlete nám Váš strukturovaný životopis a motivační dopis elektronickou poštou na personální oddělení e-mail: klimasova@dozp-sulicka.cz

Back To Top