Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Metodik kvality sociální služby junior  (tato pracovní nabídka již není aktuální)

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Metodik kvality sociální služby junior (tato pracovní nabídka již není aktuální)

Hledáte smysluplnou práci? Chcete pracovat v příjemném kolektivu? Chcete se podílet na zkvalitnění života lidí s mentálním postižením?

Jsme organizací, která hájí práva lidí s mentálním postižením. Pracujeme přístupem zaměřeným na člověka, kdy je pro nás každý člověk jedinečnou bytostí.Jdeme cestou humanizace sociální služby. Poskytujeme celoroční pobytovou službu DOZP a chráněné bydlení.

HLEDÁME KOLEGU NA POZICI:

Metodik kvality sociální služby junior/sociální pracovník

Náplň práce

  • Aktualizuje dokumentaci ke standardům kvality sociálních služeb, a zodpovídá za naplňování přijatých pravidel zaměstnanci Domova
  • Podílí se na strategickém plánování organizace
  • Poskytuje metodickou podporu při sestavování individuálních plánů uživatelů, vytváří metodické postupy a metodicky vede zaměstnance Domova
  • Zodpovídá za realizaci hodnocení sociální služby
  • Spolupracuje s externími odborníky a spoluvytváří vzdělávací plán organizace, jedná s lektory a supervizory, speciálními pedagogy, domlouvá obsahy vzdělávacích aktivit
  • Spolupodílí se na interním vzdělávání zaměstnanců i klientů

Požadujeme

  • VOŠ, VŠ v sociální oblasti
  • Kladný a respektující přístup k lidem s mentálním postižením
  • Znalost standardů kvality sociální služeb, orientace v zákonu o sociálních službách
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Výborná znalost práce na PC (MS Office, email, internet)
  • Kreativita a vlastní invence výhodou

Nabízíme

  • Výborné platové ohodnocení
  • Osobní ohodnocení a pravidelné odměny po uplynutí zkušební doby
  • Možnost seberealizace
  • Prostor pro osobní rozvoj – vzdělávání, supervize, koučink, lektorování
  • Pružnou pracovní dobu
  • Skvělý pracovní tým
  • Vstřícný přístup při zaučování
  • 5 týdnů dovolené
  • stravování v zařízení za dotovanou cenu 24,-
  • masáže,
  • 1x za čtvrt roku Fokus Pass v hodnotě 1000,-Kč
  • 250 Kč příspěvek na penzijní připojištění

Svůj strukturovaný životopis a motivační dopis posílejte na email:

klimasova@domov-sulicka.cz

Těšíme se na Vás!

Back To Top