Hledáme kolegu, kolegyni na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ

Domov pro osoby se zdravotním postižením, Sulická Praha 4, poskytuje pobytovou sociální službu lidem s mentálním a zdravotním postižením bez omezení věku.

Hledá kandidáta/tku a novou kolegyni/kolegu na pozici:

Hlavní účetní

Vaším úkolem bude:

  • Kompletní vedení podvojného účetnictví v příspěvkové organizaci (plátce DPH)
  • Zpracování veškeré agendy spojené s pomocným analytickým přehledem (PAP)
  • Vyhotovení a provádění veškerých operací, které souvisí s předložením měsíční účetní závěrky dle pokynu MHMP
  • Sestavení a předložení roční účetní uzávěrku dle pokynu MHMP
  • Komunikace s úřady a jinými institucemi

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ ekonomického směru
  • Praxe na obdobné pozici v příspěvkové organizaci výhodou
  • Zodpovědný přístup k práci, bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • Znalost účetních a daňových zákonů ČR
  • Komplexní znalost a zkušenosti účtování v podvojném účetnictví
  • Samostatnost, pečlivost
  • Znalost práce na PC

Nabízíme:

  • Výborné finanční ohodnocení, osobní příplatek, čtvrtletní odměny po uplynutí zkušební doby
  • Prostor pro seberealizaci
  • Vzdělávání v oboru, možnost odborného růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Obědy 24,- Kč
  • Pracovní doba od pondělí do pátku 40h / týdně
  • 1 masáž 30min./měsíčně zdarma
  • 250,- Kč příspěvek na penzijní připojištění
  • Fokus Pass v hodnotě 1 000,-Kč /čtvrtletně
  • Příjemný a přátelský kolektiv

Nástup ihned.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete dané podmínky, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na e-mail :

klimasova@domov-sulicka.cz

Těšíme se na Vás!

Back To Top