skip to Main Content

Ubytování poskytujeme ve třech budovách: dvě se nachází v Praze Krči – Sulická 1597/48 a Murgašova 1286/2, třetí pak v Lahovicích – Na Staré 148. Obě budovy v Krči jsou bezbariérové, všechny tři budovy obklopují zahrady, po kterých se mohou uživatelé bezpečně pohybovat. Zahrady slouží pro relaxaci, aktivní způsob trávení volného času a pořádání společenských akcí.

Ubytovací kapacita na Sulické činí 95 osob. K dispozici jsou po rozsáhlých rekonstrukcích vícelůžkových pokojů už pouze jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, garsonky a dvougarsonky.

Pokoje na jednotlivých patrech tvoří domácnosti, kterých je celkem 5.

Každá domácnost má specifickou cílovou skupinu uživatelů.

Detašované pracoviště Murgašova je po nedávné rekonstrukci. Uživatelé, kteří zde bydlí, potřebují nižší míru podpory. Ubytovací kapacita zde činí 56 osob.

Budova je rozdělena do 3 částí a jsou zde k dispozici  jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, garsonky a dvougarsonky. Garsonky jsou vybaveny vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením.

Chráněné bydlení Lahovice tvoří rozlehlá vila s velkou zahradou, vlastním bazénem, tělocvičnou a ateliérem.

Ubytováno je zde v jednolůžkových pokojích 6 dospělých osob s nízkofunčním autismem. Ve velké kuchyni si uživatelé za asistence společně vaří, volné chvíle tráví v obývacím pokoji, na terase nebo na zahradě.

Chráněná bydlení

Chráněné bydlení Lahovice

Chráněné bydlení Lahovice

Back To Top